Civis Academicus Honoris Causa Díszpolgár kitüntetést adományozott az Óbudai Egyetem Prof. Dr. Bazsa Györgynek

Az Óbudai Egyetem szenátus Civis Academicus Honoris Causa Díszpolgár kitüntetést adományozott Prof. Dr. Bazsa Györgynek, aki a Magyar Felsőoktatás elmúlt 20-30 évének kiemelkedő alakja. 1995– 2000 között a Kossuth Lajos Tudományegyetem rektora volt. Elnöke volt az Országos Doktori és Habilitációs Tanácsnak, a Magyar Rektori Konferenciának, a Felsőoktatási és Tudományos Tanácsnak, a Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottságnak. Prof. Dr. Bazsa György több mint tíz éves szoros együttműködést ápol az Óbudai Egyetemmel, jelenleg is aktívan vesz rész a doktori és habilitációs bizottság munkájában. A kitüntetést Prof. Dr. Kovács Levente rektor és Varga Mihály, a kuratórium elnöke adta át.

A kitüntetéshez szívből gratulálunk!